STRIPPER-CUTTER150-B
*Images are for reference purpose only, for actual details please refer the datasheet
Quantity Available:
4
STRIPPER-CUTTER150-B
Ace Engineers-ego
add to wishlist
add to compare list
Part Number:
STRIPPER-CUTTER150-B
MULTI GAUGE STRIPPER & CUTTER
SK-STRIPPER-CUTTER150-B
Price starts from
35
Price Break
1 to 9
61.22
10 to 99
53.23
100 to 499
500 to 999
1000 & Above
35
Invalid Quantity
Entered quantity is invalid
Customer reference:
Enter Quantity
PRODUCT FEATURES
Product Name
Tools
Part Number
STRIPPER-CUTTER150-B
Description
MULTI GAUGE STRIPPER & CUTTER
SK-STRIPPER-CUTTER150-B
Series
Features
Induction Hardened
Manufacturer
Ace Engineers-ego
Size
Length 132mm
Category
Tools
Family
Wire Strippers and Accessories
Weight
Cable Type
Length - Overall
Tip - Type
Tool - Type
Length - Blade
Stock
4
Data sheet
Recently Viewed
bestseller
BZX55C15
ZENER DIODE 15V 0.5W ±6%